Mystic Shadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Figyelem!
Még várunk 5 regisztrált és előtörténttel rendelkező boszorkányt és egy új faj lesz elérhető!
Kérünk titeket napont nézzétek meg!
FRPG Top Sites - Magyarország
Kérünk titeket, hogy naponta nézzétek meg ezt a linket, hogy feljebb kerülhessünk a toplistán! Köszönjük :)
Kiemelt társoldalaink!
Noctis Parvulus Hannabel Risa Hawkeye lakása B30ycjhyhah5wan3o7o8

Hannabel Risa Hawkeye lakása 522069.t

Hannabel Risa Hawkeye lakása 522070.t

Hannabel Risa Hawkeye lakása 522071.t
The Staff


Admin



Laki

Zenedoboz
Admin zenedobozkája: Nayade zenedobozkája:
Statistics
Összesen 36 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: darlakvcs

Jelenleg összesen 532 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Pént. Okt. 18, 2024 8:52 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Újítások!
Hannabel Risa Hawkeye lakása EmptySzomb. Okt. 08, 2011 1:59 pm by Vendég

» Dumbledore Serege FRPG (Új banner)
Hannabel Risa Hawkeye lakása EmptyKedd Júl. 19, 2011 5:47 pm by Vendég

» • • Roxfort
Hannabel Risa Hawkeye lakása EmptySzomb. Júl. 16, 2011 8:50 pm by Vendég

» Blade Of Dawn
Hannabel Risa Hawkeye lakása EmptyVas. Júl. 10, 2011 4:13 pm by Vendég

» Vergil szobája
Hannabel Risa Hawkeye lakása EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:51 pm by Vergil

» Vergil dolgozó szobája
Hannabel Risa Hawkeye lakása EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:40 pm by Vergil

» Barbara Osmer előtörténete
Hannabel Risa Hawkeye lakása EmptyKedd Júl. 05, 2011 6:30 pm by Vendég

» Boszorkányok
Hannabel Risa Hawkeye lakása EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:26 am by Vendég

» Előtörténet minta boszorkányoknak (Nevetek helye)
Hannabel Risa Hawkeye lakása EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:25 am by Vendég

Hold állás

CURRENT MOON

Facebook-os oldalunk
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Hannabel Risa Hawkeye lakása

2 posters

Go down

Hannabel Risa Hawkeye lakása Empty Hannabel Risa Hawkeye lakása

Témanyitás  Admin Hétf. Feb. 14, 2011 4:06 pm

Hannabel Risa Hawkeye lakása 284621799_6f00a20706

A ház kissé régies, az erdő mellett fekszik, közvetlenül. Teljesen elrejtve a kíváncsi tekintetek elől. Kiváló lakhely egy lykae(Vérfarkas) számára. Teljesen berendezett, két szobás garázzsal ellátott. A kertben virágok fák, és még elrejtve egy elengedhetetlen medence is van.
Admin
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 96
Pontok : 214
Szerepjáték tetszés : 3
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Shadow

http://mysticshadow.vampire-legend.com

Vissza az elejére Go down

Hannabel Risa Hawkeye lakása Empty Re: Hannabel Risa Hawkeye lakása

Témanyitás  Hannabell Risa Hawkeye Kedd Feb. 15, 2011 4:25 pm

Ahogy beléptem a kapun, a kert szinte megszólalt. A madarak énekeltek, a szél susogott a fák között. Pont mint otthon Kanadában. Beléptem a bejárati ajtón és egy keskeny kis előtér fogadott.Hannabel Risa Hawkeye lakása Eloter5 Innen jobbról, balról egy- egy, és szemközt három két ajtó nyílt. A bejárati ajtótól jobb kézre nyílóajtó a konyhába vezetett, a bal oldali pedig egy viszonylag több ember fogadására alkalmas étkezőt rejtett. A bejáratival szemközti ajtó a garázsba vezetett,nem volt olyan hatalmas, de azért kicsinek sem mondanám. A lépcső alatt egy kis gardrób van, kis polcokkal, akasztókkal, cipőtartóval. Ezzel szemközt egy hatalmas társalgó van, üvegtolóajtókkal, amik a kertbe nyílnak, ennek ellenére sötét van, a bútorzat is sötét, fotelokon kényelmes bőrülések vannak. Felmentem az emeletre. A folyosóról sok ajtó nyílt, egy az erkélyre, az egyik egy hatalmasHannabel Risa Hawkeye lakása Feel_bagno és egy kisebb Hannabel Risa Hawkeye lakása Bathroom fürdőszoba és két hálószoba.Hannabel Risa Hawkeye lakása A_haloszoba_berendezeseHannabel Risa Hawkeye lakása Naomi_comp_92M_n Ez utóbbit kineveztem a sajátommá, és mivel szinte semmit sem aludtam, ezért ruhástól zuhantam az ágyamba, és már el is nyomott az álom.
Hannabell Risa Hawkeye
Hannabell Risa Hawkeye
Newbie
Newbie

Hozzászólások száma : 28
Pontok : 30
Szerepjáték tetszés : 0
Join date : 2011. Feb. 13.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mystic Shadow

Vissza az elejére Go down

Hannabel Risa Hawkeye lakása Empty Re: Hannabel Risa Hawkeye lakása

Témanyitás  Hannabell Risa Hawkeye Kedd Feb. 15, 2011 6:58 pm

Fogalmam sincs meddig aludtam, de borzalmas álmaim voltak, így felkeltem. Felvettem egy fekete felsőt Hannabel Risa Hawkeye lakása Guess%20-%20n%C5%91i%20ruhaphpLLy41w16_01 egy farmert Hannabel Risa Hawkeye lakása Ny-farmer majd lent felvettem bőrdzsekimet és elindultam a városba a kerékpáromon.Hannabel Risa Hawkeye lakása Boss_fully_26_18_sp_narancs_fekete

/Black Rose Coffee House//
Hannabell Risa Hawkeye
Hannabell Risa Hawkeye
Newbie
Newbie

Hozzászólások száma : 28
Pontok : 30
Szerepjáték tetszés : 0
Join date : 2011. Feb. 13.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mystic Shadow

Vissza az elejére Go down

Hannabel Risa Hawkeye lakása Empty Re: Hannabel Risa Hawkeye lakása

Témanyitás  Hannabell Risa Hawkeye Hétf. Feb. 21, 2011 3:48 pm

A napokban rengeteg dolgom volt a házkörül, Itával sem tudtunk találkozni, mert neki is temérdek dolga volt. Ma reggel viszont különös dologra lettem figyelmes. Posta jött. Kanadából jött, a szüleim küldték. Szép boríték volt, azonnal tudtam, hogy különleges.
Két dolog volt benne: az egyik egy levél volt, természetesen édesanyám írta, naná hogy miattam aggódnak apával, hogy mi van velem, meg, hogy jól vagyok-e, sikerült-e barátokat találnom már és egyéb kérdések, no meg intelmek, hogy vigyázzak magamra és társai. A másik dolog viszont egészen más típusú volt. Egy esküvői meghívó volt.Hannabel Risa Hawkeye lakása 40942 Michael megházasodik. Ha nem ültem volna akkor tuti, hogy seggre ülök, valahol a szobám közepén a meglepetéstől, de szerencsére ez így nem következhetett be. Mivel a jövő héten lesz, ezért holnap el kéne indulnom, mivel segítenem kell az előkészületekben. Azt tudtam, hogy amikor eljöttem volt a bátyámnak valami barátnője, de életemben nem gondoltam volna, hogy lesz bátorsága megkérni a kezét. No akkor most még pakolhatok is össze, mert az hét szentség, hogy az anyám egy hónapnál előbb biztosan nem fog haza engedni...
Haza....ezen elgondolkodtam. Igen, már EZ az otthonom, itt vagyok itthon. Ezt már nem fordíthatnám vissza, maximum akkor ha volnék olyan bolond, hogy megharaptatnám magam valami vámpírral. -AZ KI VAN ZÁRVA! - kiáltottam fel hangosan, miközben lefelé tartottam a lépcsőn, hogy bekapjak valami ehetőt, amit a hűtőben találok.
Hannabell Risa Hawkeye
Hannabell Risa Hawkeye
Newbie
Newbie

Hozzászólások száma : 28
Pontok : 30
Szerepjáték tetszés : 0
Join date : 2011. Feb. 13.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mystic Shadow

Vissza az elejére Go down

Hannabel Risa Hawkeye lakása Empty Re: Hannabel Risa Hawkeye lakása

Témanyitás  Hannabell Risa Hawkeye Kedd Feb. 22, 2011 6:40 pm

Összepakoltam,és indulásra készen álltam. Kevés cuccot raktam be, hiszen anyáéknál sok holmim maradt. Izgatott voltam, és kicsit szomorú, hiszen Itát sehogy sem tudtam elérni, mintha eltűnt volna. De most indulni kell, hiszen várnak a szüleim és a testvéreim. Ráadásul egy igen fontos esemény lesz a család életében. Irány a vasútállomás, majd a reptér. Az út hosszú lesz, de az biztos, hogy cseppet sem fogok unatkozni.

/Mystic Shadow-i Vasútállomás/
Hannabell Risa Hawkeye
Hannabell Risa Hawkeye
Newbie
Newbie

Hozzászólások száma : 28
Pontok : 30
Szerepjáték tetszés : 0
Join date : 2011. Feb. 13.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mystic Shadow

Vissza az elejére Go down

Hannabel Risa Hawkeye lakása Empty Re: Hannabel Risa Hawkeye lakása

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.