Mystic Shadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Figyelem!
Még várunk 5 regisztrált és előtörténttel rendelkező boszorkányt és egy új faj lesz elérhető!
Kérünk titeket napont nézzétek meg!
FRPG Top Sites - Magyarország
Kérünk titeket, hogy naponta nézzétek meg ezt a linket, hogy feljebb kerülhessünk a toplistán! Köszönjük :)
Kiemelt társoldalaink!
Noctis Parvulus Újítások! B30ycjhyhah5wan3o7o8

Újítások! 522069.t

Újítások! 522070.t

Újítások! 522071.t
The Staff


Admin



Laki

Zenedoboz
Admin zenedobozkája: Nayade zenedobozkája:
Statistics
Összesen 36 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: darlakvcs

Jelenleg összesen 532 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (28 fő) Pént. Okt. 18, 2024 8:49 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Újítások!
Újítások! EmptySzomb. Okt. 08, 2011 1:59 pm by Vendég

» Dumbledore Serege FRPG (Új banner)
Újítások! EmptyKedd Júl. 19, 2011 5:47 pm by Vendég

» • • Roxfort
Újítások! EmptySzomb. Júl. 16, 2011 8:50 pm by Vendég

» Blade Of Dawn
Újítások! EmptyVas. Júl. 10, 2011 4:13 pm by Vendég

» Vergil szobája
Újítások! EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:51 pm by Vergil

» Vergil dolgozó szobája
Újítások! EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:40 pm by Vergil

» Barbara Osmer előtörténete
Újítások! EmptyKedd Júl. 05, 2011 6:30 pm by Vendég

» Boszorkányok
Újítások! EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:26 am by Vendég

» Előtörténet minta boszorkányoknak (Nevetek helye)
Újítások! EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:25 am by Vendég

Hold állás

CURRENT MOON

Facebook-os oldalunk
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Újítások!

Go down

Újítások! Empty Újítások!

Témanyitás  Vendég Szomb. Aug. 28, 2010 12:47 pm

Nos ezt a fórum én fogom vezetni hogy senki ne firkáljon bele. Ez a többi adminra is vonatkozik Smile

Újítások:
1. Chat legalul található rendes Chat. Mivel szerintem így gyorsabban tudtok egymásnak reagálni és nem kell állandóan frissíteni a csevegőt. Bár a csevegő megmarad egy darabig de ha nagyon átszoktok akkor azt a rész kiszedjük.

Nayade


A hozzászólást Nayade összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 05, 2010 6:54 pm-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Újítások! Empty Re: Újítások!

Témanyitás  Vendég Szomb. Okt. 09, 2010 10:42 am

Újdonság:

Mystic Garden botanikus kert, hogy legyen hol garázdálkodni még egy picit.

Nayade


A hozzászólást Nayade összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 05, 2010 6:54 pm-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Újítások! Empty Re: Újítások!

Témanyitás  Vendég Pént. Nov. 05, 2010 6:52 pm

Sziasztok kedves tagok/vendégek!
Jó hírem van! Vagyis azt hiszem ez jó hír. Mivel kedves kolleginám megcsinálta az emberek színeit úgy döntöttem, hogy itt az ideje valami újnak is.

HA(!) elérjük a bűvös 50-es lélekszámot jön egy új faj. Szerintem mindenki tudja kire számíthat viszont ha meg lesz a 100 (távoli jövőben) akkor pedig meglepetés fajt fogtok kapni és 150-re is ezt ígérhetem.

Szóval GO 50! és megkapjátok a...:

FARKASEMBER

Társadalmat.

Pusszantalak titeket. Szerető és rendrakó anyátok Very Happy.
Nayade

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Újítások! Empty Re: Újítások!

Témanyitás  Laki Pént. Nov. 05, 2010 11:47 pm

Nayade írta:
Sziasztok kedves tagok/vendégek!
Jó hírem van! Vagyis azt hiszem ez jó hír. Mivel kedves kolleginám megcsinálta az emberek színeit úgy döntöttem, hogy itt az ideje valami újnak is.

HA(!) elérjük a bűvös 50-es lélekszámot jön egy új faj. Szerintem mindenki tudja kire számíthat viszont ha meg lesz a 100 (távoli jövőben) akkor pedig meglepetés fajt fogtok kapni és 150-re is ezt ígérhetem.

Szóval GO 50! és megkapjátok a...:

FARKASEMBER

Társadalmat.

Pusszantalak titeket. Szerető és rendrakó anyátok Very Happy.
Nayade

Na hát hála a sok hiányzásomnak (ezerszer is bocsánat érte), drága Nayade-nk lelőtte azt a poént amit én is tervezgettem. Természetesen ezért nem haragszom, hanem nagy tapsot neki, én pedig újfent elérhető vagyok. Bár nem garantálom a 24-órás ügyeletet. Oh, és Vergil papa napokon belül visszatér, szóval gatyákat felkötni.
Laki
Laki
Evil-Admin
Evil-Admin

Hozzászólások száma : 11
Pontok : 4
Szerepjáték tetszés : 9
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Mystic Shadow

Vissza az elejére Go down

Újítások! Empty Re: Újítások!

Témanyitás  Vendég Szomb. Nov. 20, 2010 11:23 am

Ha bár Laki társam volt olybár kedves belefirkálni az én TOPICOMBA(!) [hamarosan vérengzést rendez miatta!] örülök, hogy visszatértél. De továbbra sem látok növekedést mi van emeberek nem vagyunk szeretve?

Nayade

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Újítások! Empty Re: Újítások!

Témanyitás  Vendég Szomb. Nov. 20, 2010 11:45 am

Nos, mielőtt kicsi szünetet tartanék hozzáteszem, hogy a csevegőn belül létrehoztam a társoldalak topikot ahol hirdethetitek saját illetve más általatok kedvelt szerepjátékot. És áthelyeztem az önfejlesztőt a karakterekhez mivel oda tartozik

Nayade

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Újítások! Empty Re: Újítások!

Témanyitás  Vendég Szomb. Feb. 05, 2011 4:25 pm

Kedves Játékosok ez titeket is érint! Szóval Mint látjátok az oldal változásokon ment keresztül az én jóvoltomból. Szóval szeretnék ebben a hónapban értesülni azokról a játékosokról akik játszani szeretnének a továbbiakban is. Azok akik nem szólnak Március 5-éig törlődnek mivel inaktív játékosokra nincsen szükség. Ezáltal újra kezdjük a játékot, minden egyéb őrültség és marhaság nélkül. Smile

Pusszantás drágáim

Nayade

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Újítások! Empty Re: Újítások!

Témanyitás  Vendég Hétf. Ápr. 04, 2011 6:18 pm

Mától fogva megszűnt a szabad név változtatás lehetősége. Ezután ha valaki felhasználó nevet szeretne módosítani, az Adminisztrátorokkal kell egyeztetnie, miért szeretne váltani! Megértéseteket köszönjük.

Nayade

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Újítások! Empty Re: Újítások!

Témanyitás  Vendég Szomb. Ápr. 23, 2011 9:27 am

És íme eljött az a pillanat amikor már csak 3 játékos választ el benneteket az új fajtól. Igen jól hallottátok 3(!)
Hogy miért? Mert láttam, hogy a nagy korlátok miatt nem nagyon akar sokasodni a nép.
És mivel ma nagyon jó kedvem van amint elérjük a 35 tagot és lesz az új fajból 5 új tagunk azonnal kaptok még egy új fajt! Jól hangzik ugye? Ha igen akkor toborozzatok ti is játékosokat mert sok meglepetés van még a tarsolyomban Wink

Nayade

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Újítások! Empty Re: Újítások!

Témanyitás  Vendég Kedd Júl. 05, 2011 11:08 am

Eljött hát a nagy nap, már csak pillanatok választanak el titeket attól, hogy megszerezhessétek az új fajt, büszke vagyok rátok, még így is, hogy egy kicsit sokáig tartott. Nos akkor jöhetnek is az új faj képviselői és ha megvan az 5 fő belőlük akkor kapjátok a következőt! Smile

Nayade

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Újítások! Empty Re: Újítások!

Témanyitás  Vendég Szomb. Okt. 08, 2011 1:59 pm

Mindenkinek köszönök mindent! Ám a mai nappal megszüntetem "munkaviszonyom" az oldallal. Köszönök mindent mindenkinek, remélem lesznek olyanok akikkel, majd még találkozom másfajta oldalakon.

Viszlát,
Nayade

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Újítások! Empty Re: Újítások!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.