Mystic Shadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Figyelem!
Még várunk 5 regisztrált és előtörténttel rendelkező boszorkányt és egy új faj lesz elérhető!
Kérünk titeket napont nézzétek meg!
FRPG Top Sites - Magyarország
Kérünk titeket, hogy naponta nézzétek meg ezt a linket, hogy feljebb kerülhessünk a toplistán! Köszönjük :)
Kiemelt társoldalaink!
Noctis Parvulus Nana háza     B30ycjhyhah5wan3o7o8

Nana háza     522069.t

Nana háza     522070.t

Nana háza     522071.t
The Staff


Admin



Laki

Similar topics
Zenedoboz
Admin zenedobozkája: Nayade zenedobozkája:
Statistics
Összesen 36 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: darlakvcs

Jelenleg összesen 532 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (29 fő) Pént. Okt. 18, 2024 8:50 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Újítások!
Nana háza     EmptySzomb. Okt. 08, 2011 1:59 pm by Vendég

» Dumbledore Serege FRPG (Új banner)
Nana háza     EmptyKedd Júl. 19, 2011 5:47 pm by Vendég

» • • Roxfort
Nana háza     EmptySzomb. Júl. 16, 2011 8:50 pm by Vendég

» Blade Of Dawn
Nana háza     EmptyVas. Júl. 10, 2011 4:13 pm by Vendég

» Vergil szobája
Nana háza     EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:51 pm by Vergil

» Vergil dolgozó szobája
Nana háza     EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:40 pm by Vergil

» Barbara Osmer előtörténete
Nana háza     EmptyKedd Júl. 05, 2011 6:30 pm by Vendég

» Boszorkányok
Nana háza     EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:26 am by Vendég

» Előtörténet minta boszorkányoknak (Nevetek helye)
Nana háza     EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:25 am by Vendég

Hold állás

CURRENT MOON

Facebook-os oldalunk
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Nana háza

Go down

Nana háza     Empty Nana háza

Témanyitás  Vendég Vas. Feb. 06, 2011 10:14 am

Kedves házikó sárga falakkal. Teljesen elvegyül a többi emeletes ház között de még is kitűnik egy kicsit. A házhoz két hatalmas garázs tartozik. A házban van egy hatalmas konyha, egy ebédlő és egy óriási nappali. A második emeleten van egy fürdőszoba és egy nagy hálószoba a következő emeleten szint úgy. A házhoz egy rövid úton lehet bejutni. Fekete kerítés veszi körül.

Nana háza     Ref2

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Nana háza     Empty Re: Nana háza

Témanyitás  Nana Vas. Feb. 13, 2011 3:06 pm

Hát megérkeztem végre. A költöztetők már mindent bepakoltak, minden a helyén van.
Első utam a konyhába vezetett. Szép, és modern, a bútorzat fekete, és mégis világos van, tökéletes.Nana háza     F3c0b7d34810573b_homeremodeling1_modern-kitchen A konyhából kilépve az étkezővel találtam szemben magam, ez is összhangban van a konyha bútorzatával, nagyon kellemes hangulat lett úrrá rajtam.Nana háza     Butor9 Boldog voltam, hogy végre van egy ekem tetsző lakásom, de még nem értem végig. Beljebb sétáltam, és a nappalimra találtam, ami szinte lenyűgözött. Hatalmas és világos, az üveges tolóajtókkal a kertbe lehet kimenni, a mennyezeten három sor beépített lámpa van, és egy csillár. Egy plazma televíziót is sikerült beszereznem, ez a kanapékval szemben van.Nana háza     MONOCHROMATIC+LIVING+ROOM+2+by+~TANKQ77+on+deviantART+-+Mozilla+Firefox+2009.03.23.+132936
Vissza sétáltam a bejárati ajtóhoz, itt a fogasra leraktam a dzsekim, és a nappaliban kezdődő lépcsősoron felindultam a szobákhoz.Nana háza     1c11baaa00
Az emeleten két hálószoba volt, mindkettő berendezve. Úgy döntöttem, hogy az elsőt kinevezem vendégszobánakNana háza     Gold_Class_600SS_Room_King a második pedig az én saját szobám leszNana háza     Hulsta_040109_025 mindkettő tágas, de ez utóbbi jobban tetszett, és ennek erkénye is van, a kertbe nyílik.
Ledobtam a gitárom az ágyra, kivettem a tokból és némi hangolás után az egyik kedvencdalunkat kezdtem el játszani, ami az egyik legnagyobb kedvence volt a régi rajongóinknak.
Nana
Nana
Newbie
Newbie

Hozzászólások száma : 23
Pontok : 32
Szerepjáték tetszés : 1
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mystic Shadow-Keleti negyed

http://dorinana.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Nana háza     Empty Re: Nana háza

Témanyitás  Nana Hétf. Feb. 14, 2011 4:21 pm

Fogalmam sem volt mikor nyomott el az álom, de a gyomrom hangjára ébredtem, így levonszoltam magam a konyhába. Palackozott emberi vérből egy kartonnyi volt még, nagyon ritkán nyúltam hozzájuk, még Kristiantól kaptam őket, de ő is úgy adta őket, hogy csak szükség helyzetben használhatom. Most az volt. Napok óta nem ettem semmit, nagyon gyenge lettem.
"Csak egy keveset szabad!" - gondoltam, kivettem az egyik üveget és felbontottam. A vér szagára ellepték a testemet a különféle kacskaringós minták, amelyek a nyakamon trónoló tetoválásból indultak ki. Kettőt kortyoltam az üvegből, és azonnal visszatettem rá a kupakot, beraktam a hűtőbe, és felmentem a szobámba felöltözni. Tegnap éjjel még két garázs is megmutatta magát nekem a ház hátsó részében, így, mivel ideérkezésem előtt frissítettem a jogsim, egy használható autó után nézek,meg kéne még pár kütyü.
Felvettem egy fekete felsőt,egy fekete műbőr nadrágot majd lementem a kabátomért és a cipőmért, majd elindultam.

/Mystic Shadow-i Autószalon/
Nana
Nana
Newbie
Newbie

Hozzászólások száma : 23
Pontok : 32
Szerepjáték tetszés : 1
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mystic Shadow-Keleti negyed

http://dorinana.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Nana háza     Empty Re: Nana háza

Témanyitás  Nana Hétf. Feb. 14, 2011 7:17 pm

Ahogy átléptem a garázs ajtaját,ami az előtérbe a bejárati ajtóval szembe nyílt a megvásárolt dolgaimat a nappaliba irányítottam a képességemmel, a kabátomat utána az ajtó melletti fogasra.
-"Fene vinné el, hogy még nem tudok két irányba mozgatni tárgyakat - zsörtölődtem magamban - de sebaj, ami késik nem múlik." - és már fel is értem a szobámba, ahol magamra kaptam egy melegítőt, és bár siklottam is lefelé az ajtóhoz, hogy minél hamarabb kiérjek az erdőbe. Távozásomkor a kulccsal belülről zártam be az ajtót, nem árt a biztonság, és a sötét utcán gyorsan suhantam végig, egészen az erdő széléig.

//Mystic Forest//
Nana
Nana
Newbie
Newbie

Hozzászólások száma : 23
Pontok : 32
Szerepjáték tetszés : 1
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mystic Shadow-Keleti negyed

http://dorinana.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Nana háza     Empty Re: Nana háza

Témanyitás  Nana Kedd Feb. 15, 2011 4:49 pm

Kisétáltam az erkélyre, ami a szobámból nyílt, egy bögre vérrel, mivel tegnap vittem magammal pár üveget, hogy ne kelljen állandóan az emberit bontogatni. Leültem az egyik székre és a gondolataimba mélyedtem. Úgy éreztem megváltozott az egész negyed légköre. Mintha valami más is belopta volna magát a légkörbe, de el sem tudtam képzelni mi lehet ez, így nem is foglalkoztam vele. Lassan ittam a vért, ráértem, semmi dolgom nem volt, így csak néztem az utcán sétáló embereket, az iskolából hazatérő diákokat, a munkába induló és onnan jövő felnőtteket. Igazából semmihez sem volt kedvem.
Nana
Nana
Newbie
Newbie

Hozzászólások száma : 23
Pontok : 32
Szerepjáték tetszés : 1
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mystic Shadow-Keleti negyed

http://dorinana.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Nana háza     Empty Re: Nana háza

Témanyitás  Nana Kedd Feb. 15, 2011 5:48 pm

Fogalmam sincs meddig ücsöröghettem kint elgondolkodva, de úgy döntöttem itt az ideje kiruccanni, hátha összefutok valakivel. Azt hiszem erre a legjobb hely a park...vagy esetleg a lovarda. Bementem a szobába, az üres bögrét leraktam az éjjeliszekrényemre, előhalásztam egy farmert egy szürke pólóval párosítottam aztán lesétáltam a földszintre, magamra kaptam a bőrdzsekimet aztán kisétáltam.

//Mystic Shadow-i park/Park//
Nana
Nana
Newbie
Newbie

Hozzászólások száma : 23
Pontok : 32
Szerepjáték tetszés : 1
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mystic Shadow-Keleti negyed

http://dorinana.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Nana háza     Empty Re: Nana háza

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.