Mystic Shadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Figyelem!
Még várunk 5 regisztrált és előtörténttel rendelkező boszorkányt és egy új faj lesz elérhető!
Kérünk titeket napont nézzétek meg!
FRPG Top Sites - Magyarország
Kérünk titeket, hogy naponta nézzétek meg ezt a linket, hogy feljebb kerülhessünk a toplistán! Köszönjük :)
Kiemelt társoldalaink!
Noctis Parvulus Nana B30ycjhyhah5wan3o7o8

Nana 522069.t

Nana 522070.t

Nana 522071.t
The Staff


Admin



Laki

Similar topics
Zenedoboz
Admin zenedobozkája: Nayade zenedobozkája:
Statistics
Összesen 36 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: darlakvcs

Jelenleg összesen 532 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (54 fő) Pént. Okt. 18, 2024 10:18 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Újítások!
Nana EmptySzomb. Okt. 08, 2011 1:59 pm by Vendég

» Dumbledore Serege FRPG (Új banner)
Nana EmptyKedd Júl. 19, 2011 5:47 pm by Vendég

» • • Roxfort
Nana EmptySzomb. Júl. 16, 2011 8:50 pm by Vendég

» Blade Of Dawn
Nana EmptyVas. Júl. 10, 2011 4:13 pm by Vendég

» Vergil szobája
Nana EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:51 pm by Vergil

» Vergil dolgozó szobája
Nana EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:40 pm by Vergil

» Barbara Osmer előtörténete
Nana EmptyKedd Júl. 05, 2011 6:30 pm by Vendég

» Boszorkányok
Nana EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:26 am by Vendég

» Előtörténet minta boszorkányoknak (Nevetek helye)
Nana EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:25 am by Vendég

Hold állás

CURRENT MOON

Facebook-os oldalunk
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Nana

2 posters

Go down

Nana Empty Nana

Témanyitás  Nana Csüt. Aug. 12, 2010 4:37 pm

Név: Nana Oosaki

Kor: 77 [19-nak néz ki]

Nem: Nő

Faj:Vámpír

Megnevezés: "Fiatal" vámpír

Jellem: csendes,visszahúzódó,alapjába véve nyugodt,álmodozó,szorgalmas,ki állok azokért akiket szeretek,szívből gyűlölöm a gerinctelen,b*nkó embereket

Kinézet: 174 cm magas,világoskék szem,fekete haj,fehér bőr,átlagos arc,sportos alkat egy vörös tetoválás a nyak baloldalánNana Bloody_Rose_Tattoo_Coloured_by_fanmuch

Holdkő ékszer: ezüst kereszt,közepén szív alakú zöld holdkőNana Msn-cross-symbol

Képességek: telepátia(alap szint): a környezetemben lévő kisebb dolgokat tudom mozgatni, múltba pillantás:egy személynek látom a múltját,ha közvetlen kapcsolatba kerülök vele

Előtörténet: 1934. tavaszán születtem Erdélyben, egy kis faluban. Csak a keresztnevemre emlékszem,Krisztina voltam. Gyermekkorom átlagos volt,iskolába jártam a szomszéd faluba, a családom nem engedhette volna meg magának, de iskola után dolgoztam, így sikerült csak fizetni az oktatásomat. 13 éves koromban az anyám belehalt az öcsém szülésébe, így az iskolát abbahagytam és édesapámnak segítettem otthon. Minden jól ment, a család anyagi problémái megoldódtak, én közben pedig lassacskán a felnőttem.
A 19 éves koromban,egy téli estén, munka után később jöttem haza, sötét volt, én pedig siettem. Ezen az estén minden megváltozott. Az egyik kis utcából valaki kifordult, és elkezdett követni, én pedig hirtelen elestem, és sötétség vett körül. Amikor magamhoz tértem egy férfi arcát láttam magam előtt, az arcát vér borította, az ÉN vérem, de az én számban is vér ízét éreztem. Egy vámpír volt előttem, és engem átváltoztatott. Hallottam ilyenről hogy ez néha előfordul, de nem hittem volna hogy velem ez megtörténhet.
Az átváltoztatóm, Kristian három évig velem maradt, majd japánba küldött tanulni, ő pedig eltűnt. Így én a Cross Akadémia esti tagozatán tanultam, ugyanis ott az esti tagozatosok szintén vámpírok voltak, akárcsak én. Itteni tanulmányaim második évében felvettem a Nana Oosaki nevet, elhagyva a régit. 10 éven keresztül ide jártam, persze kisebb kihagyásokkal, hogy ne lepleződjünk le az emberek előtt. A tizedik évben ott hagytam az iskolát és Angliába mentem tanulni, az Oxfordra, három évet töltöttem itt, majd cserediákként Hollandiába utaztam, és a két ország között ingáztam tizenegy évig. Ez alatt az idő alatt rengeteg emberrel találkoztam, és rajtuk csiszolgattam a múltba látó képességeimet, persze ők nem tudtak erről. 1981-ben Kristiantól kaptam egy levelet. A levélben összesen annyi állt, hogy legyek jó vámpír, mert ő olyat tett ami nem vámpírhoz méltó ezért hamarosan eltávozik ebből a világból. Nem nagyon foglalkoztatott a kérdés idáig hogy mivel töltheti az átváltoztatóm az idejét, de most úgy éreztem látnom kell. Afrikába utaztam, de elkéstem, Kristiannak csak hűlt helyét találtam, és ez fájt.
Vissza mentem Japánba, és egy pár emberrel zenekart alapítottunk, amit nagyon élveztem. Tizenkét évig mi voltunk a legjobbak, aztán persze jöttek az újak, részemről meg feltűnő lett volna már hogy ugyan úgy nézek ki, mint amikor kezdtük, így én leléptem, és járni kezdtem a világot. De olyan sok érdekes dolgot nem igazán láttam, csak szerettem volna újra gitározni és énekelni.
A legutóbbi öt évemet arra szántam, hogy telepátiával kezdtem el foglalkozni, és közben az utam ide vezetett Mystic Shadow-ba, ahol az új életem vár.


A hozzászólást Nana összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 12, 2011 2:11 pm-kor.
Nana
Nana
Newbie
Newbie

Hozzászólások száma : 23
Pontok : 32
Szerepjáték tetszés : 1
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mystic Shadow-Keleti negyed

http://dorinana.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Nana Empty Re: Nana

Témanyitás  Vendég Pént. Aug. 13, 2010 7:48 am

Kedves Nana!
Előtörténeted jó elfogadom. De mielőtt játszani kezdenél... A képességed jelenleg kicsit túlburjánzó és hetven év egyenlőre kb. csak hét évnek felel meg tehát nem lehet ennyire túlburjánzó maximum, csak a képességed és egy gyenge mellékága létezhet. Amint ezt javítottad játszhatsz is.
u.i.: A házad leírását és kinézetét [ha van kép róla(link kell)] küld el nekem PM-ben, és hogy a nyugati vagy a keleti lakónegyedben fogsz lakni.

Nayade

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Nana Empty Re: Nana

Témanyitás  Pomber Paci Pént. Aug. 13, 2010 11:18 am

Kedves Nana!

Az előtörténetedben a vesszők után raktam szóközöket, és az egyéb hibákat még javítottam. Meg a b*nkó szót kijavítottam, mert az erre vonatkozó szabályokat megtalálod a szabályok között, és légyszives ezért majd olvasd el a szabályzatot.

Köszönettel: Pomber Paci
Pomber Paci
Pomber Paci
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 4
Pontok : 5
Szerepjáték tetszés : 0
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Shadow

Vissza az elejére Go down

Nana Empty Re: Nana

Témanyitás  Vendég Pént. Aug. 13, 2010 6:45 pm

Elfogadom!
Jó játékot!

Nayade

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Nana Empty Re: Nana

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.