Mystic Shadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Figyelem!
Még várunk 5 regisztrált és előtörténttel rendelkező boszorkányt és egy új faj lesz elérhető!
Kérünk titeket napont nézzétek meg!
FRPG Top Sites - Magyarország
Kérünk titeket, hogy naponta nézzétek meg ezt a linket, hogy feljebb kerülhessünk a toplistán! Köszönjük :)
Kiemelt társoldalaink!
Noctis Parvulus Romeo Enrico Costa B30ycjhyhah5wan3o7o8

Romeo Enrico Costa 522069.t

Romeo Enrico Costa 522070.t

Romeo Enrico Costa 522071.t
The Staff


Admin



Laki

Similar topics
Zenedoboz
Admin zenedobozkája: Nayade zenedobozkája:
Statistics
Összesen 36 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: darlakvcs

Jelenleg összesen 532 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (54 fő) Pént. Okt. 18, 2024 10:18 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Újítások!
Romeo Enrico Costa EmptySzomb. Okt. 08, 2011 1:59 pm by Vendég

» Dumbledore Serege FRPG (Új banner)
Romeo Enrico Costa EmptyKedd Júl. 19, 2011 5:47 pm by Vendég

» • • Roxfort
Romeo Enrico Costa EmptySzomb. Júl. 16, 2011 8:50 pm by Vendég

» Blade Of Dawn
Romeo Enrico Costa EmptyVas. Júl. 10, 2011 4:13 pm by Vendég

» Vergil szobája
Romeo Enrico Costa EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:51 pm by Vergil

» Vergil dolgozó szobája
Romeo Enrico Costa EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:40 pm by Vergil

» Barbara Osmer előtörténete
Romeo Enrico Costa EmptyKedd Júl. 05, 2011 6:30 pm by Vendég

» Boszorkányok
Romeo Enrico Costa EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:26 am by Vendég

» Előtörténet minta boszorkányoknak (Nevetek helye)
Romeo Enrico Costa EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:25 am by Vendég

Hold állás

CURRENT MOON

Facebook-os oldalunk
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Romeo Enrico Costa

2 posters

Go down

Romeo Enrico Costa Empty Romeo Enrico Costa

Témanyitás  Romeo Enrico Costa Szomb. Márc. 26, 2011 10:20 pm

Név: Romeo Enrico Costa

Kor: 157 éves, de csupán 25-nek nézek ki

Nem: Férfi

Faj: Vámpír

Megnevezés: Felnőtt vámpír

Holdkő ékszer: Egy arany láncon lógó, keresztet ábrázoló megál egyik apró ékköve a holdkő, amit családi ereklyének állítok be a beavatatlanok számára.

Jellem: határozott, bátor, alkalmazkodó, büszke, nyugodt természetü, megfontolt, makacs, néha önfejű

Kinézet: barnás-szőke haj, mélyzöld tekintet, izmos, magas testalkat

Képesség: Erzékelek mindent, ami a környezetemben van, legyen az élőlény vagy bármi más. Ez sokat segít a vadászatban is, mivel behunyott szemmel, korom sötétben is képes vagyok úgy járni-kelni és végezni a dolgomat, mintha világos lenne. Más emberek gondolatát is hallom, de csak azokat, amelyek velem kapcsolatban, vagy rólam szólnak.

Előtörténet: Izgalmas, de bonyolúlt életem volt. Egy bérgyilkos fogadott gyermekeként nőttem fel a világ külömböző pontjain. Igazi otthonomnak mégis szülővárosomat tekintem, vagyis Syracusát, Olaszország egyik legszebb (és egyben legveszélyesebb) városát. Nevelőapám igen jó bérgyilkost faragott belőlem, de egy idő után mindennek befellegzett. Rossz embert akartunk eltenni láb alól, akiről fogalmunk sem volt, mi lehetett. Most már mindent tudok, mert megharapott és én is egy lettem a fajtájából. Nemsokára megkerültek az igazi szüleim, akik Róma felső tízezre közé tartoztak. Apám az olasz maffia egyik legjelesebb tagja lett, és onnantól lemondott rólam. Azóta sem hallottam semmit sem felőle. Mostanság már csak legenda, s mindenki megdöbben, ha meghallja a családnevem. Ugyanis megtartottam ezt a nevemet, hiszen ő volt az egyetlen ember az életemben, akire számíthattam (egy ideig).
De mindez már olyan régen történt, hogy csak az én emlékezetemben élt tovább. Meg egy másik vámpíréban, egy csodálatos nőében, akivel már lassan 130 éve elválaszthatatlanok vagyunk. Sok helyen megfordultunk már, és sok állásunk is volt, de sehol sem maradhattunk 3-4 évnél tovább. Érdekes volt a leszármazottainkat nézni, mármint a testvéreink utódait. Viszont fájdalmas is volt azt látni, ahogy kilehelik lelküket. De legalább nekik volt olyan. Nekünk még az sincs és mégis boldogok vagyunk. Néha elgondolkodom azon, helyes volt-e megfosztani Zoey Flaminget a lelkétől, de annyira nem bírtam neki ellenállni, hogy azt szavakban elmondani képtelenség lenne.
Minden egy bálon kezdődött, mégpedig az ő bálján. Eleinte nem akartam elmenni, de egy jó barátom, aki szintén vámpír volt, rábeszélt a dologra. És ott láttam meg őt. Amikor hosszú, selyem ruhájában kecsesen vonult le a lépcsőn, már éreztem a zsigereimben, hogy valami olyat fogok tenni, ami nem rám vallana. És megtettem. Rabul ejtett a lány, és képtelen lettem volna elengedni. Ezért vámpírrá változtattam. Akkoriban fiatal, meggondolatlan és önző voltam, de idővel kinőttem ezeket is. Z-vel megvolt mindenem. Tanítottam, és óvtam a lányt, tőlem telhetően. Kettétörtem a saját holdkövemet, és a felét egy gyűrűbe foglalva az ujjára húztam. Azon az estén teljesedett ki szerelmünk.
Sokáig a képességeim uraltak engem, nem pedig fordítva. De megtanultam kizárni a lényegtelen dolgokat (hangyákat, fák lombjaiban rejtőző madarakat, a föld alatti titkos járatokat stb.), amik semmiben sem segíthettek nekem, csak összezavartak. A másik képességemet nem tudtam, és ma sem tudom uralni. Ha valaki rám gondol, az egyből beugrik és nem tudom kiűzni a fejemből. Nem tagadom, néha jó hasznát veszem. Amikor először pillantott meg Zoey, azt is tudtam, hogy bár nem igazán akart tudomást venni rólam, vonzódott hozzám és egy szinten elbűvöltem őt. Ezt igazán jó volt tudnom.
A mai napig gyilkos vagyok, és az is leszek örökkön-örökké. Nekem sosem sikerült legyűrnöm a folyamatos éhségemet, és továbbra is emberből táplálkozom (többek között).
Amikor meghallottuk, hogy Mystic Shadow-ban élnek fajtársaink, mégpedig nem is kevesen, Zoey-val úgy döntöttünk, hogy egy időre ide költözünk.


A hozzászólást Romeo Enrico Costa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 27, 2011 12:21 pm-kor.
Romeo Enrico Costa
Romeo Enrico Costa
Junior Member
Junior Member

Hozzászólások száma : 34
Pontok : 40
Szerepjáték tetszés : 4
Join date : 2011. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Romeo Enrico Costa Empty Re: Romeo Enrico Costa

Témanyitás  Admin Vas. Márc. 27, 2011 10:04 am

Kedves Romeo Enrico Costa!

Jó, hogy itt vagy, ám tévedésbe ne essünk, van némi probléma az ET-vel.
Amint látom megválasztottál egy igen szép kort magadnak, amiről kicsit lehetne többet, és jobbat írni. Kicsit színesítsd még ezt az előtörit.

pl: hogy ismerkedtél meg Zoeyval, vagy beszéljétek össze, mert amint láttam ő is reggelt. Vagy nézd meg ő mit fog össze hozni. Kicsit engedd szabadjára a fantáziád Smile
És a legfiatalabb felnőtt vámpír is 25évesnek néz ki... légyszi ezt javítsd, vagy legyél fiatal vámpír.

Amint meg vagy vissza nézek.

Ui.: Ugye rajtam se könnyű átjutni? Razz

Admin.


Update: ELFOGADVA!!!
Admin
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 96
Pontok : 214
Szerepjáték tetszés : 3
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Shadow

http://mysticshadow.vampire-legend.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.