Mystic Shadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Figyelem!
Még várunk 5 regisztrált és előtörténttel rendelkező boszorkányt és egy új faj lesz elérhető!
Kérünk titeket napont nézzétek meg!
FRPG Top Sites - Magyarország
Kérünk titeket, hogy naponta nézzétek meg ezt a linket, hogy feljebb kerülhessünk a toplistán! Köszönjük :)
Kiemelt társoldalaink!
Noctis Parvulus Bree Hole B30ycjhyhah5wan3o7o8

Bree Hole 522069.t

Bree Hole 522070.t

Bree Hole 522071.t
The Staff


Admin



Laki

Zenedoboz
Admin zenedobozkája: Nayade zenedobozkája:
Statistics
Összesen 36 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: darlakvcs

Jelenleg összesen 532 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (54 fő) Pént. Okt. 18, 2024 10:18 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Újítások!
Bree Hole EmptySzomb. Okt. 08, 2011 1:59 pm by Vendég

» Dumbledore Serege FRPG (Új banner)
Bree Hole EmptyKedd Júl. 19, 2011 5:47 pm by Vendég

» • • Roxfort
Bree Hole EmptySzomb. Júl. 16, 2011 8:50 pm by Vendég

» Blade Of Dawn
Bree Hole EmptyVas. Júl. 10, 2011 4:13 pm by Vendég

» Vergil szobája
Bree Hole EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:51 pm by Vergil

» Vergil dolgozó szobája
Bree Hole EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:40 pm by Vergil

» Barbara Osmer előtörténete
Bree Hole EmptyKedd Júl. 05, 2011 6:30 pm by Vendég

» Boszorkányok
Bree Hole EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:26 am by Vendég

» Előtörténet minta boszorkányoknak (Nevetek helye)
Bree Hole EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:25 am by Vendég

Hold állás

CURRENT MOON

Facebook-os oldalunk
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Bree Hole

2 posters

Go down

Bree Hole Empty Bree Hole

Témanyitás  Bree Pént. Aug. 13, 2010 7:10 pm

Név: Bree Hole
Kor: 99 (de 18-nak néz ki)
Nem: Nő
Faj: Vámpír
Megnevezés: Fiatal vámpír
Holdkő ékszer: Egy vastag gyűrű, középen egyetlen kerek holdkővel
Jellem: Barátságos, bohókás, kicsit gyerekes. Szeretem az állatokat. Merész és vakmerő. Igazi bajkeverő. Imádom a vizet.
Kinézet: Barna hosszú haj, kékes-zöld szem. Ívelt ajkak, pisze orr. Vékony, nőies alkat. Huncut kislányos mosoly.
Képesség: Elég gyenge még, de el tudom hitetni másokkal, amit csak akarok. Át tudom nekik vetíteni az akaratom. Irányítani tudom a tetteiket. Eddig csak átmenetileg sikerült, de egyre erősebb lesz az évek során.

Előtörténet:
1911-ben születtem Dallas-ban. A családunk a város egyik leggazdagabb családja volt. Édesanyám a polgármester asszisztense volt. Szóval jó sorunk volt.Kisgyerek korom óta, szerelmes voltam a szomszéd fiúba. Helyes volt, kedves és együtt nőttünk fel. Mindenki azt hitte egyszer össze házasodunk. 14 éves voltam, mikor ő 17 és egy kempingezés során eltűnt az erdőben. Szörnyű űrt éreztem magamban. Nem volt ugyanolyan az életem.
A tizennyolcadik szülinapomon a tiszteletemre hatalmas partit adtak a szüleim. Szörnyen éreztem magam. Mikor már az összes vendég elment szinte kiültem a hátsó verandára. Egyszer csak egy alakot láttam közeledni. El se hittem, azt hittem hallucinálok. Matt volt az. Kicsit változott, de ugyanaz a srác volt, akit mindig is szerettem. Volt rajta valami fura, de nem érdekelt, a nyakába borultam és megöleltem. Érdekes érzés volt. Azt mondta, hogy nem tudta ki hagyni, hogy fel ne köszöntsön és hozott nekem egy ajándékot. Egy holdkő gyűrűt. Megkért, hogy bízzam benne és menjek vele. Nem volt kérdéses, hogy vele akarok-e menni. Csak őt akartam.
Aznap este harapott meg és itatott meg a véréből. Átváltoztatott. Először nem értettem mi történik, de később elmesélte, hogy amikor eltűnt, megtámadta egy farkas és egy arra vonuló vámpír megmentette az életét és átváltoztatta. Azt mondta, hogy azóta nem telt el nap, hogy ne gondoljon rám. Imádtuk egymást és az iránta érzett szeretet segített átvészelni a nehéz éveket. Egy nap Vegas-ba utaztunk, amikor pár vámpír belénk kötött és a szemem láttára ölték meg. Azóta nem találom a helyem és utazgatok a világban, majd kiderül itt, hogy bírok, majd élni. Remélem találok pár jó barátot, akik segítenek túl élni ezt a hosszú életet.


A hozzászólást Bree összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 17, 2010 7:17 pm-kor.
Bree
Bree
Newbie
Newbie

Hozzászólások száma : 2
Pontok : 12
Szerepjáték tetszés : 0
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

Bree Hole Empty Re: Bree Hole

Témanyitás  Admin Pént. Aug. 13, 2010 7:13 pm

Jó előtörténet.
Elfogadva!
Holnap bál! Legyél itt.

A házad leírásáról küldj PM-et Nayadenek.
Köszönöm!

Admin! Laughing
Admin
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 96
Pontok : 214
Szerepjáték tetszés : 3
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Shadow

http://mysticshadow.vampire-legend.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.