Mystic Shadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Figyelem!
Még várunk 5 regisztrált és előtörténttel rendelkező boszorkányt és egy új faj lesz elérhető!
Kérünk titeket napont nézzétek meg!
FRPG Top Sites - Magyarország
Kérünk titeket, hogy naponta nézzétek meg ezt a linket, hogy feljebb kerülhessünk a toplistán! Köszönjük :)
Kiemelt társoldalaink!
Noctis Parvulus Ingwer  B30ycjhyhah5wan3o7o8

Ingwer  522069.t

Ingwer  522070.t

Ingwer  522071.t
The Staff


Admin



Laki

Similar topics
    Zenedoboz
    Admin zenedobozkája: Nayade zenedobozkája:
    Statistics
    Összesen 36 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: darlakvcs

    Jelenleg összesen 532 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
    Ki van itt?
    Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég

    Nincs

    [ View the whole list ]


    A legtöbb felhasználó (54 fő) Pént. Okt. 18, 2024 10:18 am-kor volt itt.
    Legutóbbi témák
    » Újítások!
    Ingwer  EmptySzomb. Okt. 08, 2011 1:59 pm by Vendég

    » Dumbledore Serege FRPG (Új banner)
    Ingwer  EmptyKedd Júl. 19, 2011 5:47 pm by Vendég

    » • • Roxfort
    Ingwer  EmptySzomb. Júl. 16, 2011 8:50 pm by Vendég

    » Blade Of Dawn
    Ingwer  EmptyVas. Júl. 10, 2011 4:13 pm by Vendég

    » Vergil szobája
    Ingwer  EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:51 pm by Vergil

    » Vergil dolgozó szobája
    Ingwer  EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:40 pm by Vergil

    » Barbara Osmer előtörténete
    Ingwer  EmptyKedd Júl. 05, 2011 6:30 pm by Vendég

    » Boszorkányok
    Ingwer  EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:26 am by Vendég

    » Előtörténet minta boszorkányoknak (Nevetek helye)
    Ingwer  EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:25 am by Vendég

    Hold állás

    CURRENT MOON

    Facebook-os oldalunk
    RSS feeds


    Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 



    Ingwer

    Go down

    Ingwer  Empty Ingwer

    Témanyitás  Ingwer Pént. Aug. 13, 2010 10:50 am

    "Fiatal" vámpír
    Név: Ingwer

    Kor: 20 éves ténylegesen max 18-nak néz ki.

    Nem:Nő

    Faj: Vámpír

    Megnevezés:"Fiatal" vámpír

    Holdkő ékszer: Egy finoman megmunkált ezüst gyűrű szív alakú holdkővel amit mindig a bal kezemen hordok. (Később észre veszem, hogy V-betű van bele vésve a holdkő közepébe.)

    Jellem:gyorsan haragba tudok lenni akár kivel, de ez csak az eleje a történetnek, ha megismernek más semmi baj nincs velem, szeretek segíteni akárkinek DE MEGMONDOM AZ IGAZAM!

    Kinézet:Váll alá érő fekete(festett) haj eredetileg barna, kék igéző szempár, bárkit meghódítok velük, karcsú nőies forma, 165-170cm magas és 50kg vagyok.

    Képesség: Most kezd kialakulni, ha mérges leszek akkor akaratlanul is felgyullad körülöttem valami, persze apró dolgok, mint pl egy darab papír, de meg esett, hogy a ruhám széle gyulladt meg. Még nem egészen tudom irányítani ezért vigyázni kell velem. Szabad megemlítenem, hogy volt már olyan eset is amikor csak a mutató ujjamat mozdítottam meg, és apró lángnyelvek csaptak ki belőle. Valaki segítsen féken tartani.

    Előtörténet: Egy kisvárosban születtem, anyu és apu egyetlen gyermeke voltam. Sosem volt sok barátom de akik a barátaim közé kerültek azokat mindig megvédtem. Az iskolában jó tanuló voltam, mindig mindenkinek segítettem. Egyszer azonban bántani próbáltak, a helyi menő csávók, egy sötét alak jelent meg mellettem, elkergette őket, én halálra vált arccal bámultam utánuk. Ezen az estén meghaltak a szüleim, az idegen magához vett, két napig semmit nem tudtam magamról. Mikor végre felébredtem a férfi beszélni kezdett hozzám. Azt mondta Vergilnek hívják, és innentől vigyáz rám, tíz éves voltam, rendesen iskolába jártam utána is. Gimiben a pompon lányok vezetője voltam. Volt egy fiú a foci csapatban. Tomnak hívták, ő volt a csapat kapitánya, négy évvel volt idősebb nálam. Tehát mikor én oda kerültem, ő végzős volt. Hú de régen volt már... Egy sötét este mikor "haza" sétáltam nem találtam otthon Vergilt, csak egy üzenetet tőle.

    "Kicsi Ingwer!
    Már felnőttél, szabad vagy. Én elutaztam,
    Remélem még látjuk egymást.
    Vergil."

    Nagyon szomorú lettem, nem tudtam mit tehetnék. Sokáig nem mozdultam ki a házból, aztán egy éjjel nagyon éhes lettem, nem is tudom miért. Megtaláltam amit kerestem, érdekes volt a helyzet egy élő állatból ittam a meleg lüktető vért, ez csak egyet jelenthet... vámpír lettem. De nem tudom hogyan. Mikor vissza értem a kis házikóba találtam egy kis gyűrűt. Felvettem a gyűrűt, nem tudtam mi hatása van, de valami furcsa érzésem volt a napfénnyel kapcsolatban, ezért mindig rajtam volt. Másnap a fiúk búcsú bulit rendeztek, engem is meghívtak, de nem tudtam, hogy elmenjek-e, vagy sem. Végül mégis ott kötöttem ki. Tommal beszélgettünk, de féltem elmondani neki, hogy mi vagyok. De végül megtudta, mert egy farkastól kellett megvédenem. De így sem sikerült, mert Tom valahogy nem bízott eléggé bennem, a vérfarkastól nem tudtam megvédeni. Másnap éjjel tele hold volt, ő is átváltozott, de nem rettentem meg tőle. Együtt vadásztunk éjjel, igen tudom nagyon is furcsa. Hajnalban indultam vándorútra, immár végleg magamra hagyva, elértem egy gyönyörű misztikus helyet, várok... talán itt nyugtom lesz mindenkitől. Nem tudtam, hogy Tomot látni fogom-e még, vagy Vergillel találkozom-e, ám amikor megéreztem Tom hívását évekkel később, reagáltam rá, így több, mint valószínű, hogy vele találkozni fogok, már csak az a kérdés, hogy Vergil mit fog ehhez hozzá szólni.


    A hozzászólást Ingwer összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 13, 2011 10:13 am-kor.
    Ingwer
    Ingwer
    Newbie
    Newbie

    Hozzászólások száma : 7
    Pontok : 41
    Szerepjáték tetszés : 2
    Join date : 2010. Aug. 10.
    Age : 33
    Tartózkodási hely : Mystic Shadow

    Vissza az elejére Go down

    Ingwer  Empty Re: Ingwer

    Témanyitás  Vendég Pént. Aug. 13, 2010 10:57 am

    Elfogadom!
    Jó Játékot!

    Küld el a házad leírását, és kép linket ha van PM-ben. Ha pedig az új lánnyal (Miranda) akarsz lakni akkor azt.

    Nayade

    Vendég
    Vendég


    Vissza az elejére Go down

    Vissza az elejére

    - Similar topics

     
    Engedélyek ebben a fórumban:
    Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.