Mystic Shadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Figyelem!
Még várunk 5 regisztrált és előtörténttel rendelkező boszorkányt és egy új faj lesz elérhető!
Kérünk titeket napont nézzétek meg!
FRPG Top Sites - Magyarország
Kérünk titeket, hogy naponta nézzétek meg ezt a linket, hogy feljebb kerülhessünk a toplistán! Köszönjük :)
Kiemelt társoldalaink!
Noctis Parvulus Vergil B30ycjhyhah5wan3o7o8

Vergil 522069.t

Vergil 522070.t

Vergil 522071.t
The Staff


Admin



Laki

Similar topics
Zenedoboz
Admin zenedobozkája: Nayade zenedobozkája:
Statistics
Összesen 36 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: darlakvcs

Jelenleg összesen 532 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (54 fő) Pént. Okt. 18, 2024 10:18 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Újítások!
Vergil EmptySzomb. Okt. 08, 2011 1:59 pm by Vendég

» Dumbledore Serege FRPG (Új banner)
Vergil EmptyKedd Júl. 19, 2011 5:47 pm by Vendég

» • • Roxfort
Vergil EmptySzomb. Júl. 16, 2011 8:50 pm by Vendég

» Blade Of Dawn
Vergil EmptyVas. Júl. 10, 2011 4:13 pm by Vendég

» Vergil szobája
Vergil EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:51 pm by Vergil

» Vergil dolgozó szobája
Vergil EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:40 pm by Vergil

» Barbara Osmer előtörténete
Vergil EmptyKedd Júl. 05, 2011 6:30 pm by Vendég

» Boszorkányok
Vergil EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:26 am by Vendég

» Előtörténet minta boszorkányoknak (Nevetek helye)
Vergil EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:25 am by Vendég

Hold állás

CURRENT MOON

Facebook-os oldalunk
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Vergil

4 posters

Go down

Vergil Empty Vergil

Témanyitás  Vergil Pént. Aug. 13, 2010 2:36 am

Név: Vergil

Születési név: Vergilius Tiberius Cassius

Nem: Férfi

Tényleges kor: 2311

Látszólagos kor: 30

Faj: Vámpír

Megnevezés: „Vén” vámpír

Holdkő: Acélgyűrűbe foglalva. A gyűrű formája: 2 egymásba fonódó kígyó.

Képesség: Alapja a Telekinetika. Képessége az idő folyamán sokat fejlődött, így mostanra több kisebb „alképességre bontható”. Leglényegesebb az a képesség hogy a saját testét „mozgatva” felgyorsítsa magát. Ez az egyszerű hirtelen kitérésektől, a rendkívüli sebességű mozgásig terjed, amit ő „Visszhangnak” hív. A „Visszhang” képesség legnagyobb sebességét még nem ismeri, de már most könnyedén fel tud gyorsulni anyira, hogy már megközelíti a rövidtávú teleportációt. Könnyedén mozgat kisebb tárgyakat, és akár közvetlen támadásra is tudja használni. Jelenleg körülbelül fél tonna a teljes tömeg amit mozgatni tud és még ezt is egy futó ember sebességéig tudja gyorsítani.

Kinézet: Enyhén kreol bőr, félhosszú sötétbarna haj. Rideg, ezüstszín szemek. Általában némi borosta vagy apró körszakál. Erős, férfias vonásokkal és erőteljes, szoborszerű testfelépítéssel rendelkezik. Első pillantásra nem tűnik túlságosan barátságosnak.

Jellem: Precíz, némileg rideg jellem. Némileg nehezen nyílik meg másoknak, ám mindig szívesen támogat másokat. Rendkívül nyugodt és türelmes, ám a róla kialakult vélemények többnyire hidegen hagyják. Nagyon kevés vámpír véleményére ad.

Előtörténet: Krisztus előtt egy és háromszáz esztendővel születtem. Akkoriban otthonom Alexandrosz halálát siratta, és egész emberi életemet a széthulló birodalmán acsargó sakálok irányították. Atyám kézműves volt, eredetileg engem is erre a szakmára szánt. De a sors más utat szánt nekem. Látták ezt a jósok már születésem napján is, abban az órában születtem amikor a nap a legmagasabban állt, de első hangom éjsötét égbolton zengett át. Azon a napon sötétség borult a napra és én ebbe a sötétségbe születtem. Életem első néhány éve egész békésen telt. Aztán engem is elrángattak a háborúikba, már nem sokra emlékszem azokból az időkből, de a vérre igen. Akkor éreztem először igazán a vér ízét, persze akkor még nem volt ínyemre. Túléltem néhány véres csatát, és még több értelmetlen mészárlást. Ha túlélted vagy megtörtél, vagy megkeményedtél, nem volt köztes út. Én megkeményedtem, egyre kevésbé zavart a gyilkolás, ez okozta vesztemet. Egy kisebb csatában az elsők között rohantam az ellenségnek. A következő emlékem hogy egy barlangban vagyok és egy alak ücsörög mellettem. Először nem tudtam hol vagyok, már azt hittem halott vagyok. De nem. Az illető elmagyarázta hogy ő Eldrich. Egy vámpír. És a legjobb, hogy most már én is azzá lettem általa. A Teremtőmmé vált.
Évszázadokig éltünk együtt, egy személyben volt atyám és fivérem. A boldog esztendők akkor értek véget, mikor végignéztük Jézus megfeszítését. Számunkra akkor jöttek a sötét idők. Eldrich-et nem tudtam boldoggá tenni még évszázadokon át. De akkor jött a háború. Vámpír, vámpír vérét ontotta, gyermek az atyja ellen fordult. Mi azok közé tartoztunk akik az emberek mellett akartak élni, nem pedig azokat elnyomva, uralkodni felettük. A háború korokon át tartott, és végül egy törékeny béke zárta le. Eldrich sajnos ezt már nem láthatta. Alig egy dekáddal a béke előtt, megkért hogy szabadítsam meg ettől a léttől, a szívem is megtört de megtettem. Közel fél évezredig kóboroltam egyedül. Ekkoriban vált hobbimmá hogy a leszármazottjaimat kutatom. Volt egy lány, nagyon, nagyon régen, még ember koromban, aki teherbe esett tőlem. Az ő vérvonala, az enyém is. Eddig nem sok utódot találtam, bár volt egy kettő aki még vámpírnak is elment volna. És a legkülönösebb, hogy találtam egyet aki azzá is lett.
Most Mystic Shadow-ban élek, volt itt egy régi kúria, azt vettem meg. A nem-létem céljává tettem, hogy az ifjú vámpírokat neveljem, okítsam, és terelgessem őket egy jobb, békésebb világ felé.
Vergil
Vergil
Newbie
Newbie

Hozzászólások száma : 5
Pontok : 6
Szerepjáték tetszés : 2
Join date : 2010. Aug. 11.

Vissza az elejére Go down

Vergil Empty Re: Vergil

Témanyitás  Laki Pént. Aug. 13, 2010 2:39 am

Na gyerekek itt van Vergil. Az előre megbeszélt különleges kritériumok alapján.
Admin társaimat kérdezem hogy elfogadják-e Vergilt mint hangulat karakter?
Laki
Laki
Evil-Admin
Evil-Admin

Hozzászólások száma : 11
Pontok : 4
Szerepjáték tetszés : 9
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Mystic Shadow

Vissza az elejére Go down

Vergil Empty Re: Vergil

Témanyitás  Vendég Pént. Aug. 13, 2010 7:39 am

Elfogadom. Vergilnek majd Bált rendezünk amint több felhasználóval/játékossal rendelkezünk. Bár a kora nekem egy kicsit sok. De ő tudja... Szerintem a Krisztus előtti idő annyira durva volt, hogy csoda ha túl élte de elvégre vámpír szóval. Abba kéne hagynom a rizsázást ugye? Na mindegy. Elfogadom a bál időpontját meg majd kitűzzük.

Nayade

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Vergil Empty Re: Vergil

Témanyitás  Admin Pént. Aug. 13, 2010 8:29 am

Elfogadva!

Admin.
Admin
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 96
Pontok : 214
Szerepjáték tetszés : 3
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Shadow

http://mysticshadow.vampire-legend.com

Vissza az elejére Go down

Vergil Empty Re: Vergil

Témanyitás  Pomber Paci Pént. Aug. 13, 2010 11:01 am

Nekem megfelel!!!!

Pomber Paci
Pomber Paci
Pomber Paci
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 4
Pontok : 5
Szerepjáték tetszés : 0
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Shadow

Vissza az elejére Go down

Vergil Empty Re: Vergil

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.