Mystic Shadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Figyelem!
Még várunk 5 regisztrált és előtörténttel rendelkező boszorkányt és egy új faj lesz elérhető!
Kérünk titeket napont nézzétek meg!
FRPG Top Sites - Magyarország
Kérünk titeket, hogy naponta nézzétek meg ezt a linket, hogy feljebb kerülhessünk a toplistán! Köszönjük :)
Kiemelt társoldalaink!
Noctis Parvulus Liliann Bright B30ycjhyhah5wan3o7o8

Liliann Bright 522069.t

Liliann Bright 522070.t

Liliann Bright 522071.t
The Staff


Admin



Laki

Zenedoboz
Admin zenedobozkája: Nayade zenedobozkája:
Statistics
Összesen 36 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: darlakvcs

Jelenleg összesen 532 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (40 fő) Pént. Okt. 18, 2024 10:17 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Újítások!
Liliann Bright EmptySzomb. Okt. 08, 2011 1:59 pm by Vendég

» Dumbledore Serege FRPG (Új banner)
Liliann Bright EmptyKedd Júl. 19, 2011 5:47 pm by Vendég

» • • Roxfort
Liliann Bright EmptySzomb. Júl. 16, 2011 8:50 pm by Vendég

» Blade Of Dawn
Liliann Bright EmptyVas. Júl. 10, 2011 4:13 pm by Vendég

» Vergil szobája
Liliann Bright EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:51 pm by Vergil

» Vergil dolgozó szobája
Liliann Bright EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:40 pm by Vergil

» Barbara Osmer előtörténete
Liliann Bright EmptyKedd Júl. 05, 2011 6:30 pm by Vendég

» Boszorkányok
Liliann Bright EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:26 am by Vendég

» Előtörténet minta boszorkányoknak (Nevetek helye)
Liliann Bright EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:25 am by Vendég

Hold állás

CURRENT MOON

Facebook-os oldalunk
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Liliann Bright

Go down

Liliann Bright Empty Liliann Bright

Témanyitás  Liliann Bright Vas. Jún. 05, 2011 3:04 pm

Név: Liliann Bright

Kor: 19

Nem: Nő

Faj: Ember

Jellem: Milyen is a jellemem? Hmm.. ez jó kérdés.. Látszólag egy bájos, aranyos kislánynak gondolsz. Ez részben igaz is, de.. tudok gonosz is lenni, és nagyon kegyetlen, persze ha nagyon muszáj. Tiszteletet megadom annak, aki megérdemli. Egyépként jószívű vagyok, s kiállok a magam igazáért. Néha azt mondanád, hogy nagyképű is vagyok. Talán,ez lehetséges is. A barátaimért, mindig kiállok, lehet akármilyen is a helyzet.. Viszont, nehezen barátkozom. Na, megtudtál rólam egyet s mást?

Kinézet:Nézz rám, s megtudod,édes. Na jó elmondom, ha valaki netán nem látna. 169 cm magas lennék, testsúlyom alig haladja meg az 50 kg-ot. Arcom ovális, szemeim sötétbarnák. Szemöldököm szépen ívelt, orrom kicsi és pisze. Hajam hosszú sötétbarna, álltalában göndör fürtökben omlik le vállamra. Néha vasalni is szoktam, így még hosszabbnak tűnik. Testalkatom vékony. Jól áll rajtam minden ruha. Lábaim hosszúk, kebleim teltek. Ajkaim vékonyak, s szépen íveltek egyben. Szerintem szép vagyok, de ezt Te döntsd el.

Foglalkozás: Pincérnőnek tanult, jelenleg nincs állása
Múlt: 1992. Nem is volt ez olyan rég. 19 éve pontosan. Ez a jelentéktelennek tűnő évszám, az én születésem éve .De akkor vágjunk is bele. Anyjám, Elizabeth Bright, lánykori nevén More, egy alapiskolában volt takarítónő. Apám, Taylor Bright orvos. Hogy is ismerkedtek meg? Hát ezt én sem tudom pontosan a legkisebb részletekig, de tudom, hogy romantikus találkozás volt az övék. Egy nyári éjszakán fogantam meg. Szüleim nem terveztek engem. Mondjuk úgy, hogy csak becsúsztam. Megszülettem 1992. április 16-án. Egy kis megyében laktunk, nem messze a fővárostól. Nem mondhatni, hogy gazdag családból származok, de nem is kellett sosem nélkülöznöm. Amit akartam, azt úgy is megkaptam. Óvodába a fővárosba jártam, nagyon szerettek engem ott. Elbűvölő kislány voltam. Jól viselkedtem, szót fogadtam a szüleimnek, és a nevelőknek egyaránt .Sosem voltam az a jókislány ,de nem is sorolnám magam a rossz kislányokhoz sem. Átlagos voltam. Mikor beírattak az alapiskolába, először féltem, hogy mit is fognak hozzám szólni, de gyorsan elrepültek azok az évek is. Majd szakközépiskolát választottam, s azon belül a pincér szakmát. Mindig is érdekelt a közös étkeztetés. Elvégeztem az iskolát is, sőt még le is éretségiztem. Betöltöttem a 19. életévem, s ekkor elveszítettem az anyukámat, akit a világon mindennél jobban szerettem. Sajnos elvitte őt a torokrák. Apám ismét menősült, vele akkor romlott meg a kapcsolatom. Nem jól választott, hogy elvette a mostani feleségét. Sosem szerettem azt a nőt, hisz csak apám pénzére hajt, de apa ezt nem érti meg. Elköltöztem tőlük, nem is tartjuk a kapcsolatot. Most itt lakom, s próbálok elhelyezkedni. Céljaim nincsenek kitűzve,b ár szeretném, ha jobb sorsom lenne, mint van. De mint ahogy mondják, nehéz az élet. Hát ennyi röviden az én történetem. Remélem nem untad magad halálra.


A hozzászólást Liliann Bright összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 06, 2011 4:56 pm-kor.
Liliann Bright
Liliann Bright
Newbie
Newbie

Hozzászólások száma : 1
Pontok : 3
Szerepjáték tetszés : 0
Join date : 2011. Jun. 02.

Vissza az elejére Go down

Liliann Bright Empty Re: Liliann Bright

Témanyitás  Vendég Hétf. Jún. 06, 2011 11:23 am

Kérlek nézd át mivel a vesszők és a pontok többsége után nincsenek szünetek. Amint javítottad vissza nézek!

Nayade

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Liliann Bright Empty Re: Liliann Bright

Témanyitás  Vendég Kedd Jún. 07, 2011 2:02 pm

Rendben, a javítások megfelelnek, jó játékot! Smile

Nayade

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Liliann Bright Empty Re: Liliann Bright

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.