Mystic Shadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Figyelem!
Még várunk 5 regisztrált és előtörténttel rendelkező boszorkányt és egy új faj lesz elérhető!
Kérünk titeket napont nézzétek meg!
FRPG Top Sites - Magyarország
Kérünk titeket, hogy naponta nézzétek meg ezt a linket, hogy feljebb kerülhessünk a toplistán! Köszönjük :)
Kiemelt társoldalaink!
Noctis Parvulus Utca             B30ycjhyhah5wan3o7o8

Utca             522069.t

Utca             522070.t

Utca             522071.t
The Staff


Admin



Laki

Similar topics
    Zenedoboz
    Admin zenedobozkája: Nayade zenedobozkája:
    Statistics
    Összesen 36 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: darlakvcs

    Jelenleg összesen 532 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
    Ki van itt?
    Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég

    Nincs

    [ View the whole list ]


    A legtöbb felhasználó (47 fő) Pént. Okt. 18, 2024 10:18 am-kor volt itt.
    Legutóbbi témák
    » Újítások!
    Utca             EmptySzomb. Okt. 08, 2011 1:59 pm by Vendég

    » Dumbledore Serege FRPG (Új banner)
    Utca             EmptyKedd Júl. 19, 2011 5:47 pm by Vendég

    » • • Roxfort
    Utca             EmptySzomb. Júl. 16, 2011 8:50 pm by Vendég

    » Blade Of Dawn
    Utca             EmptyVas. Júl. 10, 2011 4:13 pm by Vendég

    » Vergil szobája
    Utca             EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:51 pm by Vergil

    » Vergil dolgozó szobája
    Utca             EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:40 pm by Vergil

    » Barbara Osmer előtörténete
    Utca             EmptyKedd Júl. 05, 2011 6:30 pm by Vendég

    » Boszorkányok
    Utca             EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:26 am by Vendég

    » Előtörténet minta boszorkányoknak (Nevetek helye)
    Utca             EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:25 am by Vendég

    Hold állás

    CURRENT MOON

    Facebook-os oldalunk
    RSS feeds


    Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 



    Utca

    2 posters

    Go down

    Utca             Empty Utca

    Témanyitás  Vendég Szomb. Feb. 05, 2011 9:20 pm

    Itt sétálnak az emberek, minden tele van fával. Innen nyílnak a birtokok házak.

    Vendég
    Vendég


    Vissza az elejére Go down

    Utca             Empty Re: Utca

    Témanyitás  Nana Vas. Feb. 13, 2011 2:26 pm

    "Na itt vagyok." - gondoltam, az utca hosszú volt, tele fákkal, sok kis utca nyílt erről az útról, nem volt sok ember mászkált errefelé. Gondolataimba mélyedve suhantam végig az úton a házam felé. Egy idő után azonban elbizonytalanodtam, ugyanis nem láttam sehol sem...
    "Lehet, hogy rossz irányba jöttem?"
    Egy kis sétálás után azonban mégis megláttam a sárga házat, amit megvettem, sietve indultam el felé.

    /Nana háza/
    Nana
    Nana
    Newbie
    Newbie

    Hozzászólások száma : 23
    Pontok : 32
    Szerepjáték tetszés : 1
    Join date : 2010. Aug. 12.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : Mystic Shadow-Keleti negyed

    http://dorinana.freeblog.hu

    Vissza az elejére Go down

    Utca             Empty Re: Utca

    Témanyitás  Itazurana Vas. Feb. 13, 2011 8:25 pm

    Az úton nyugatra haladva pár perc alatt sikerült beérni a városba. a késő esti órákhoz képest a sürgés-forgás nagy volt. Tudván, hogy az éjjeli bagoly tulajdonság ember esetében nem jelent jót, így Ita fontos feladatnak vélte ezen szagok megjegyzését, sose lehetett tudni ki válik potenciális esti uzsonnává.
    Az emberek természetesen meredt szemekkel bámultak rá. Ez nem volt meglepő: kevés olyan idiótát lehet látni manapság, aki gyalog jön be egy városba, ráadásul este, és isten tudja mennyit gyalogolhatott eddig. Jobbnak érezte Ita, ha ezek az alakok nem tudják, hogy aligha találni veszélyesebb teremtést őnála odakinn.
    Tudta jól, hogy a csövezés nem neki való élet stílus, így úgy vélte, hogy a legelső és legfontosabb dolog, amire valaha szüksége lesz, az egy otthon. Sietve körbeszaladt az utcákon, hátha talál valami hirdetést, ám nem sok sikerrel. Tudta, hogy hotelban nem érdemes megszállni. Nincs még itt állása, és pénze sem annyi, hogy naponta fizesse a költségeket.
    Ésszerűbb volt saját lakás után nézni, de a házakon és villanypóznákon nem volt semmi. Ekkor pillantott meg egy gazdátlan, még friss újságot a járda kövén. Tudta jól, hogy néha mélyre kell süllyedni egy magasabb célért, és ez most így is volt, de megérte. A közelben árulta valaki a házát. Nem volt se nagy, se előkelő, a tökéletes álca a számára, még egy hatalmas kert is tartozott hozzá.
    A cím nem is volt olyan messze, finoman bekopogott az ajtón. Előre felkészült minden eshetőségre, tudta jól, hogy mélyen csengő hangját elég csak egy csöppet megemelnie, hogy éreztesse másokkal, hogy a dominancia korántsem az ő kezükben van.
    Az ajtót egy már öregedő férfi nyitotta ki, láthatóan nem örült a látogatónak. Ita tudta, hogy lehet, hogy semmit sem kell bevetnie, hogy az apót olyan belátásra térítse, hogy a házat valóban neki szánja adni.
    -"Mit akarsz, kölyök?" Kezdte az öreg a szónoklatot.
    -"Halihó. Láttam, hogy meg akar válni egyik házától, érdeklődnék, hogy tán pont nem nekem akarja eladni?"
    -"Eszednél vagy? Tudod mennyi az idő ilyenkor? Épeszű ember nem jár-kel az utcán a napnak ebben a szakában!"
    -"Na, ne kéresse már magát, odaadom az árnak a felét most, a többit meg majd részletben később, szerintem ez elfogadható ajánlat."
    -"Mit bánom én, csak hagyjál már magamra."
    Azzal odaadta a vénnek a pénzt, megkapta a kulcsokat és már el is szelelt a házhoz, ez az út azonban már tovább tartott, mint az öreg megtalálása.

    /Itazurana Háza/
    Itazurana
    Itazurana
    Junior Member
    Junior Member

    Hozzászólások száma : 43
    Pontok : 43
    Szerepjáték tetszés : 0
    Join date : 2011. Feb. 13.
    Age : 35
    Tartózkodási hely : Keleti lakónegyed, otthon

    Vissza az elejére Go down

    Utca             Empty Re: Utca

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


    Ajánlott tartalom


    Vissza az elejére Go down

    Vissza az elejére

    - Similar topics
    » Utca

     
    Engedélyek ebben a fórumban:
    Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.