Mystic Shadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Figyelem!
Még várunk 5 regisztrált és előtörténttel rendelkező boszorkányt és egy új faj lesz elérhető!
Kérünk titeket napont nézzétek meg!
FRPG Top Sites - Magyarország
Kérünk titeket, hogy naponta nézzétek meg ezt a linket, hogy feljebb kerülhessünk a toplistán! Köszönjük :)
Kiemelt társoldalaink!
Noctis Parvulus Elena Petrova B30ycjhyhah5wan3o7o8

Elena Petrova 522069.t

Elena Petrova 522070.t

Elena Petrova 522071.t
The Staff


Admin



Laki

Similar topics
Zenedoboz
Admin zenedobozkája: Nayade zenedobozkája:
Statistics
Összesen 36 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: darlakvcs

Jelenleg összesen 532 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (36 fő) Pént. Okt. 18, 2024 8:52 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Újítások!
Elena Petrova EmptySzomb. Okt. 08, 2011 1:59 pm by Vendég

» Dumbledore Serege FRPG (Új banner)
Elena Petrova EmptyKedd Júl. 19, 2011 5:47 pm by Vendég

» • • Roxfort
Elena Petrova EmptySzomb. Júl. 16, 2011 8:50 pm by Vendég

» Blade Of Dawn
Elena Petrova EmptyVas. Júl. 10, 2011 4:13 pm by Vendég

» Vergil szobája
Elena Petrova EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:51 pm by Vergil

» Vergil dolgozó szobája
Elena Petrova EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:40 pm by Vergil

» Barbara Osmer előtörténete
Elena Petrova EmptyKedd Júl. 05, 2011 6:30 pm by Vendég

» Boszorkányok
Elena Petrova EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:26 am by Vendég

» Előtörténet minta boszorkányoknak (Nevetek helye)
Elena Petrova EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:25 am by Vendég

Hold állás

CURRENT MOON

Facebook-os oldalunk
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Elena Petrova

Go down

Elena Petrova Empty Elena Petrova

Témanyitás  Elena Petrova Csüt. Jan. 06, 2011 3:29 pm

Név:Elena Petrova
Kor: 19
Nem:Nő
Faj: Ember
Jellem: Magabiztos, elég makacs vagyok és ha kell kiállok a barátaimért. Nagy a szám és ami a szívemen az a szájamon. Sosem hátrálok meg és mindenben csak a jót keresem. Bátor és emellett hangulatfüggő is vagyok. Néha elég beképzelt vagyok, de nagy szívem van.
Kinézet:Hosszú egyenes barna haj. Amit általában egyenesen hordok de van mikor hullámos vagy éppen göndör. Mély barna szemekkel párosul ez. Közepes a testméretem. Az arcom szinte fehér. Elég törékeny vagyok.
Foglalkozás: Bárpultos
Előtörténet: Egy kis városban születtem ahol semmi lehetőség nem volt. A szüleimmel mindig is kijöttem és soha nem voltam rossz viszonyban velük, de persze a testvérem pont az ellentétem volt. Bár mi nem csak testvérek voltunk hanem barátok. Nem igazán hasonlítottunk egymásra annak ellenére, hogy iker testvérek vagyunk. Ő a rossz testvér aki benne van minden rosszban és néha még engem is belerángat. Vele ellentétben én vagyok a jó kislány aki mindenkivel kedves és csak jó dolgokat kapott az élettől. A suliban nagyon más voltam mint otthon. Az iskolában én voltam a sztár akire minden figyelem ráirányult. De nem hiába volt ez így. Én voltam a pom-pom lányok vezetője és mindig is én irányítottam magam körül a dolgokat. A pasim természetesen a kosárcsapat vezetője volt aki nem utolsó sorban volt a leghelyesebb srác a suliban. Imádtam az iskolát mert tudtam hol a helyem és kik az ellenségeim meg a barátaim. Ez amolyan buborék volt számomra, amitől nem váltam volna meg soha. Végül idővel úgy döntöttem, hogy ha megakarom valósítani az álmaimat akkor ki kell törnöm az álomvilágból. Így hát elköltöztem egy idegen városba ahol egyedül voltam. Ott kezdtem új életet a saját erőmből.
Elena Petrova
Elena Petrova
Newbie
Newbie

Hozzászólások száma : 1
Pontok : 3
Szerepjáték tetszés : 0
Join date : 2010. Nov. 04.

Vissza az elejére Go down

Elena Petrova Empty Re: Elena Petrova

Témanyitás  Vendég Szomb. Jan. 08, 2011 10:41 am

Kedves Elena (Gilbert) Very Happy Nos nagyon örülök, hogy itt vagy de mint ismered a szabályokat híres személy nem játszhat. Mint Vámpírnaplók ismerő Elena (Gilbert) és (Katherine) Petrova (Pierce) "létező karakter" A névvel nincsen baj, végül lehetnek "véletlenek" Az előtörténeted is jó Smile De Nina Dobrev viszont már 100%-ban létező személy szóval. Az előtörténetedet elfogadom. De az avarárt cseréld le kérlek Smile Köszönöm, még visszanézek! Addig nem kezdhetsz el játszani.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.