Mystic Shadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Figyelem!
Még várunk 5 regisztrált és előtörténttel rendelkező boszorkányt és egy új faj lesz elérhető!
Kérünk titeket napont nézzétek meg!
FRPG Top Sites - Magyarország
Kérünk titeket, hogy naponta nézzétek meg ezt a linket, hogy feljebb kerülhessünk a toplistán! Köszönjük :)
Kiemelt társoldalaink!
Noctis Parvulus Autószalon belül B30ycjhyhah5wan3o7o8

Autószalon belül 522069.t

Autószalon belül 522070.t

Autószalon belül 522071.t
The Staff


Admin



Laki

Zenedoboz
Admin zenedobozkája: Nayade zenedobozkája:
Statistics
Összesen 36 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: darlakvcs

Jelenleg összesen 532 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (34 fő) Pént. Okt. 18, 2024 8:51 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Újítások!
Autószalon belül EmptySzomb. Okt. 08, 2011 1:59 pm by Vendég

» Dumbledore Serege FRPG (Új banner)
Autószalon belül EmptyKedd Júl. 19, 2011 5:47 pm by Vendég

» • • Roxfort
Autószalon belül EmptySzomb. Júl. 16, 2011 8:50 pm by Vendég

» Blade Of Dawn
Autószalon belül EmptyVas. Júl. 10, 2011 4:13 pm by Vendég

» Vergil szobája
Autószalon belül EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:51 pm by Vergil

» Vergil dolgozó szobája
Autószalon belül EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:40 pm by Vergil

» Barbara Osmer előtörténete
Autószalon belül EmptyKedd Júl. 05, 2011 6:30 pm by Vendég

» Boszorkányok
Autószalon belül EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:26 am by Vendég

» Előtörténet minta boszorkányoknak (Nevetek helye)
Autószalon belül EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:25 am by Vendég

Hold állás

CURRENT MOON

Facebook-os oldalunk
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Autószalon belül

3 posters

Go down

Autószalon belül Empty Autószalon belül

Témanyitás  Admin Hétf. Szept. 13, 2010 2:50 pm

Autószalon belül Genf-autokiallitas-2009

Rengeteg autót lehet itt látni, és nem csak látni venni is. BMW, Volvo, Alfa Romeo, Suzuki, és még ki tudja hányféle autó. Barátságos áraik vannak, és a vevőkkel is nagyon kedvesek, bármilyen kérdésre tudják a választ. Rengeteg autó, és ember fordul meg erre. Azt hiszem aki ide belép az azonnal megtalálja álmai autóját.
Admin
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 96
Pontok : 214
Szerepjáték tetszés : 3
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Shadow

http://mysticshadow.vampire-legend.com

Vissza az elejére Go down

Autószalon belül Empty Re: Autószalon belül

Témanyitás  Nana Hétf. Feb. 14, 2011 4:58 pm

Amikor megérkeztem, kicsit elbizonytalanodtam, hátha nem találom meg azt amit keresek. Az egyik eladóval rengeteget beszélgettem, míg végül kijelentette, hogy tudja milyen autó jöhetne szóba nálam. A hatalmas üzlet leghátsó részébe sétáltunk, ahol a sportkocsik, és a terepjáró csodák álldogáltak. Elhaladtunk egy jó adag autó előtt, míg egy Peugeot RCZ előtt álltunk meg.Autószalon belül KX10ZSP Először meglepődtem, aztán ahogy jobban szemügyre vettem a kis autót, egyből beleszerettem. Nem az a hű de vagány atom autó, de nekem ez tökéletes volt. El dönteni nem lehet, hogy ez most nagyon sötét kék, vagy inkább fekete.
Végül megvettem, és ezzel indultam el bevásárolni.
/Mystic Shadow-i bevásárló központ/
Nana
Nana
Newbie
Newbie

Hozzászólások száma : 23
Pontok : 32
Szerepjáték tetszés : 1
Join date : 2010. Aug. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mystic Shadow-Keleti negyed

http://dorinana.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Autószalon belül Empty Re: Autószalon belül

Témanyitás  Itazurana Csüt. Feb. 17, 2011 10:49 pm

A szalon csarnoka tömve volt mindenféle emberrel, és járművel. Szinte vágni lehetett már a fémfesték és a gázolaj szagát. A hely tele volt emberrel, de nem vásárlókkal, csak a nyálukat csorgató kocsi mániás ütődöttekkel. Itát nem is érdekelték annyira az autók: Nagyok, halkak.
Így elsietett arra, ahonnan a vad motorosok jellegzetes műbőr- és sör illata áradt.
Amint odaért, egyből az várta, ami általában ilyenkor az embereket szokta: egy nagydarab, kövér szőke férfi, hatalmas szakállal, napszemüveggel, koponyás fejkendővel, műbőr kabátban és szétszakított farmer nadrágban. Hamar fel is tette a kérdését:
-"Mi köll, öcskös?"
-"Egy csoppert szeretnék." Felelte Ita, nagy bosszúságára, ugyanis a fickó nem vette komolyan és hangos kacagásban tört ki. Benyúlva szemüvege alatt a könnyeit törölve felelt:
-"Egy magadfajta cingár alaknak inkább egy tandem biciklit tudok ajánlani."
Ita tudta, hogy ezeknél a fiúknál a szép szó nem használ sose, annál többet ér azonban az ököl szava náluk. Jobb kezét hátrahúzva ökölbe szorította, és jócskán visszafogva magát úgy gyomorszájba verte a fickót, hogy annak alsó bordái is belerezdültek az ütés erejébe. Kezét a hasára kapta, és görnyedten letérdelt, majd kisvártatva fel is állt:
-"Megmondom öcskös, van benned Kraft. Na, gyere velem, megmutatom a legjobb holminkat."
Azzal bal kezét átvetette Ita vállán, jobbat pedig még mindig a hasára szorította, és odavezette, ahol a többi fiú is ücsörgött. Csavarkulcsokat dobáltak egymásnak, és különféle szerszámokat. Ita azon nyomban megpillantotta a világ legcsodálatosabb mechanikai élőlényét: egy sötét ciánkék csodát. Odasétált hozzá, és egy másik, fekete hajú motoros állt mellé:
-"Öcsi, a motor választ téged, nem te őt. Ezt a jószágot itt közülünk senki se bírta eddig életre, ha te be tudod rúgni, ingyen elviheted, de kétlem, hogy sikerülni fog."
Azzal a kezét nyújtotta, Ita felnézett rá, de még mielőtt válaszolhatott volna, idegenvezetője felszólalt:
-"Ne add magad olyan könnyedén, Ned. Ez a srác a feleségedet is puszta kézzel földhöz vágja."
Hatalmas hahotázás tört ki, de hogy Itán nevetnek, vagy Ned-en, azt nem tudták megmondani. Egyedül csak Ned nem találta ezt az egészet viccesnek.
Ita ráült a gépsárkányra, kihajlította a berúgó-kart, és ahogy rákészült a motor beindítására rájött, hogy kulcs is kéne hozzá. Ned gyorsan előkotorta a zsebéből, és bedugta a helyére. Feszült figyelem következett, a másodpercek lelassultak.
Ita egy könnyed mozdulattal rárúgott a karra, ami a gépezet szívét azonnal mozgásba lendítette, és durrogva, kopogva végezte feladatát.
Ned látszólag boldog volt:
-"Még édesapám hagyta rám ezt a gépet. Ő tropára tette és engem bízott meg, hogy javítsam meg, de valahányszor cseréltük az alkatrészeket sose sikerült feltámasztanunk, de te visszahoztad őt halotti poraiból! Ezért ha akarod, még rá is festünk neked gyorsan valamit!" Mondta, és cimborái már futottak is minden szükséges kellékért. Ahogy egy csapat nehéz motoros futkározik, az felér egy gyengébb földrengéssel is.
Ita nem tudta mit kérjen rá, de végül megelégedett annyival, hogy:
-"Az egyik oldalára egy szaladó hó farkast, de ne olyat, minta Puma márkajele. a másik oldalára pedig egy szöveget, ami így szól: Ha Káosz vezet, add a gyeplőt Szenvedésnek."

A festés tökéletes egyűt működés révén hamar készen lett, kivitték a jószágot a garázsból, és Ita már indult is vele haza.

//Keleti lakónegyed / Ita lakása//
Itazurana
Itazurana
Junior Member
Junior Member

Hozzászólások száma : 43
Pontok : 43
Szerepjáték tetszés : 0
Join date : 2011. Feb. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keleti lakónegyed, otthon

Vissza az elejére Go down

Autószalon belül Empty Re: Autószalon belül

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.