Mystic Shadow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Figyelem!
Még várunk 5 regisztrált és előtörténttel rendelkező boszorkányt és egy új faj lesz elérhető!
Kérünk titeket napont nézzétek meg!
FRPG Top Sites - Magyarország
Kérünk titeket, hogy naponta nézzétek meg ezt a linket, hogy feljebb kerülhessünk a toplistán! Köszönjük :)
Kiemelt társoldalaink!
Noctis Parvulus Cole Khan B30ycjhyhah5wan3o7o8

Cole Khan 522069.t

Cole Khan 522070.t

Cole Khan 522071.t
The Staff


Admin



Laki

Zenedoboz
Admin zenedobozkája: Nayade zenedobozkája:
Statistics
Összesen 36 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: darlakvcs

Jelenleg összesen 532 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (54 fő) Pént. Okt. 18, 2024 10:18 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Újítások!
Cole Khan EmptySzomb. Okt. 08, 2011 1:59 pm by Vendég

» Dumbledore Serege FRPG (Új banner)
Cole Khan EmptyKedd Júl. 19, 2011 5:47 pm by Vendég

» • • Roxfort
Cole Khan EmptySzomb. Júl. 16, 2011 8:50 pm by Vendég

» Blade Of Dawn
Cole Khan EmptyVas. Júl. 10, 2011 4:13 pm by Vendég

» Vergil szobája
Cole Khan EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:51 pm by Vergil

» Vergil dolgozó szobája
Cole Khan EmptySzomb. Júl. 09, 2011 4:40 pm by Vergil

» Barbara Osmer előtörténete
Cole Khan EmptyKedd Júl. 05, 2011 6:30 pm by Vendég

» Boszorkányok
Cole Khan EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:26 am by Vendég

» Előtörténet minta boszorkányoknak (Nevetek helye)
Cole Khan EmptyKedd Júl. 05, 2011 11:25 am by Vendég

Hold állás

CURRENT MOON

Facebook-os oldalunk
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Cole Khan

2 posters

Go down

Cole Khan Empty Cole Khan

Témanyitás  Cole Khan Szomb. Aug. 21, 2010 6:51 pm

Cole Khan Taylor-kitsch__-crop_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Cole Khan

Becenév: "Ká"

Kor: 25 éves (5 éve vámpír, így még mindig 20-nak néz ki)

Nem: Férfi

Faj: "Fiatal" vámpír

Holdkő ékszer: egy arany pecsétgyűrű kígyómintával, melynek a szeme helyén vannak a holdkődarabok.
Cole Khan 367405_www.kepfeltoltes.hu_

Jellem: Imádja a jó bulikat, de ha teheti elvonul és fényképez vagy motorozik. Nagyon szeret sportolni és bár már nincs szükségem rá azért gyakran úgy csinál, mintha... Harsány, feltűnő, imád középpontba lenni, ha csendben van, biztos rosszban töri a fejét. Nem szereti kimutatni az érzelmeim, még ha kedveli az illetőt akkor is sokszor bunkó. Nagyon kíváncsi típus, aki előbb beszél/cselekszik, mint gondolkozik.

Kinézet: 180 cm magas, kidolgozott, izmos testalkatú; természetes, világosbarna bőr; haja középhosszú, gesztenyebarna; szeme zöldes-barna árnyalatú.
Lezser, sportos ruházat híve és csak, ha nagyon muszáj akkor öltözöm ki. Szereti, ha mindig jól néz ki, de csak a természetes kereteken bévül.

Képesség: Víz és pára manipuláció (hidrokinézis): képes vizet fakasztani és irányítani. Idővel, ha erősödik kriokinézis is tud majd alkalmazni, azaz képes csökkenteni a környezete hőmérsékletét, esetenként jég-struktúrákat létrehozni.

Előtörténet:
Múlt:
Chicagoban születtem, vagyis más néven a Szelek városában. Sokaknak túl huzatos lehet, de aki imád a park harmatos füvén vagy a Michigan-tó partjánál sárkányt eregetni, az kedvelni fogja. Chicago volt az otthona a XX. század egyik legmeghatározóbb modernista művészeti irányzatának, a Bauhausnak. Olyan művészek éltek és alkottak itt, mint Paul Klee, Vaszilij Kandinszkij, Moholy-Nagy László vagy épp Ernest Hemingway, Walt Disney, Eddie Vedder, kiknek a sorába talán egyszer én is bekerülhettem volna.
Chicago a világ egyik építészeti központja, itt építették fel a világ első felhőkarcolóját, melynek hatására indult hódító útjára a magasépítészet. Ha a felhőkarcolók nem is, de a régi, mívesen kidolgozott házak mindig nagy csodálatot váltottak ki belőlem.
Nagyon szerettem ott élni, mert minden napra tartogatott új dolgokat ez a város. A barátaimmal gyakran fedeztünk fel klassz Jazz, R&B, Hip-Hop, Rock & Alternatív klubokat. Sőt, ha már itt tartunk nem egy film is készült a környékünkön, ami szintén nagy élmény volt. Bár nem mondhatnám, hogy a sztárok miatt, inkább a filmkészítés misztikus világa vonzott, és imádtam lencsevégre kapni az embereket.
A suliban a foci kapitánya rang mellett, jártam a fényképész szakköre is, ami nagyképűség nélkül állíthatom, így a suli legközkedveltebb szakköre lett. Habzsoltam a csajokat. Fogalmam sincs miért, de buktak a kedvesnek nem épp mondható stílusomra. Egy bulin összejöttem egy vad csajjal. Dögös és szenvedélyes kis fruska volt, aki azonnal rátért a lényegre. Rávett, hogy menjek el vele és én hülye, persze követtem.
A lakásán aztán nem pont azt kaptam amit vártam. Rám vetette magát, és most szó szerin szívta a csaj a vérem. Egy nem épp pillesúlyú és izomzatú sportoló vagyok, de nem volt esélyem. A vérveszteség kábulata legyengített, de, hogy addig játszhasson velem, amíg kedve szottyan táplált a vérével, így időnként magamhoz tértem. Nem tudom mennyi ideig ment ez így. Talán 3 nap, talán 3 hét... de egy alkalommal több vámpírvért ittam, és erőre kaptam. Vártam, hogy eljöjjön az alkalmas idő, majd mikor a nap első sugarai megjelentek a horizonton a lány eltűnt. Csúszva-mászva, remegő végtagokkal küzdöttem ki magam az épületből. A járókelők részeg csövesnek nézhettek, eszük ágában se volt segíteni rajtam. Lebotorkáltam a metróba és már kezdtem reménykedni, hogy vége a rémálomnak, mikor két afroamerikai kiakart rabolni. Hiába mondtam, hogy nincs semmim, nem hittek nekem. Végül hat késszúrással a hideg márványpadlón, a véremben fekve hagytak ott...
...A hullaházban ébredtem. Sosem voltam ijedős fajta, de ami velem történt, felért egy horror sztorival. Gyenge voltam, kimerült és kibaszott éhes. Ínycsiklandó illatot éreztem az egyik asztal felől, amin egy friss holtest feküdt. Annyira ki voltam, hogy nem is jutott eszembe hogy kannibál lennék, vagy csak szimplán gusztustalan a dolog, csak lehajoltam és megnyaltam a nyitott, véres mellkast. Ekkor lépett be a boncnok. Mielőtt sikított volna eltörtem a nyakát és beleharaptam. Attól a pillanattól tudom mi vagyok, vámpír. Az ember azt hinné csupa móka a halhatatlanság, de mikor fogalmad sincs a szabályokról, akkor szívás az egész. A nap lemarta a bőröm. Csatornákban húztam meg magam, és patkányokon tengődtem. Talán egy hete hogy a halhatatlanok táborába léptem, mikor elfogyott az összes önuralmam és képtelen voltam ellenállni a vadászat hívó szavának. Már ki is néztem az áldozatot, de mielőtt rávethettem volna magam valaki elkapott. Ő volt Matt, egy másik vámpír. Nem hagyta, hogy embert öljek, mert szerinte a döglött, vér nélküli állattetemek is elég feltűnőek. Lassan, de beláttam, hogy igaza van. Velem maradt, tanított. És bár szerinte ő is fiatal az 50 évével, nálam mégis sokkal többet tudott. Közel egy évig vigyázott rám. Végül híreket kapott és közölte, tovább kell állnia, folytatnia kell a vámpír vadászatát. Jó barátok lettünk, talán mondhatom, hogy testvérek, de én még nem voltam kész elmenni, így elváltak az útjaink. Matt megajándékozott egy kígyó mintájú, holdkövet tartalmazó gyűrűvel. Azért pont a hüllő, mert "Ká"-nak hív, mint a Dzsungelkönyvében a kígyót.
Még egy ideig a városban maradta, majd gondoltam egyet, szereztem egy motort, egy fényképezőgépet és elindultam, hogy megnézem azokat a tájakat, ahova emberként nem jutottam el. Utazgattam, élveztem a szabad életet, de mintha valami hiányzott volna, de nem tudtam, hogy mi...
Napjainkban:
Épp a Grand canyon azon csodáit örökítettem meg, amik emberi szem elől rejtve vannak, mikor jött egy kódolt üzenetem.
~Jah, Matt-nek üldözési mániája van!
Amint elolvastam rájöttem mi hiányzott. Egyedül éreztem magam. Döntöttem. Több sem kellett, fogtam a cókmókomat és elindultam, hogy megkeressek a barátom. Így indultam útnak Mystic Shadow városa felé.
Jövő:
Kiélvezni a létének minden pillanatát!

Cole Khan
Cole Khan
Newbie
Newbie

Hozzászólások száma : 1
Pontok : 2
Szerepjáték tetszés : 0
Join date : 2010. Aug. 21.
Tartózkodási hely : most épp a haveromnál Matt-nél, míg meg nem unom...

Vissza az elejére Go down

Cole Khan Empty Re: Cole Khan

Témanyitás  Admin Szomb. Aug. 21, 2010 7:31 pm

Elfogadva!

Gondolkodj a házon vagy beköltözöl vagy saját!

Köszi!

Admin!
Admin
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 96
Pontok : 214
Szerepjáték tetszés : 3
Join date : 2010. Aug. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mystic Shadow

http://mysticshadow.vampire-legend.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.